WASABI A KETTY

Další “průšvih” 🙁 Naši noví obyvatelé – Wasabi (3,5 roku) a Ketty (6 let), kteří jako “nebezpeční” přijeli k nám… a jejich 1,5leté dcery Sherry a Nelly, které zatím nový domov hledají přímo od majitelky… Majitel zemřel, jeho partnerka je nezvládala… pomoc s řešením složité situace naštěstí nabídli příbuzní… jenže v Liberci a okolí se nenašel útulek, který by pomohl… Jeden tedy prý nabídl variantu “zastřelení”… Nebudeme zveřejňovat ani komentovat! …ale už jsme z toho fakt unavení, vyčerpaní a otrávení! Psi určitě nebyli týraní hlady, spíš psychicky… nejspíš i fyzicky 🙁 Nemají ani základní vet. péči… vodítko ani nic jiného neznají, vše je děsí… žili nejspíš jen v domě… jako stroje na výrobu štěňat… nebo na bůhvíco… 

Pokud byste nám chtěli pomoci, můžete přispět libovolnou částkou na náš transparentní účet č. 2402388641/2010. Děkujeme ♥