Informace k veřejnému venčení

Protože opakování je matka moudrosti…a dle zkušeností z minulých dní  a týdnů je třeba opakovat, připomínáme :
1. Veřejné venčení je primárně pořádáno pro zpestření a zkrácení čekání na domov pro naše pejsky, příp.pro zájemce o některého z našich svěřenců… takže NE tip pro rodinné výlety ve stylu ZOO nebo útulek. .
2. Máme většinu psů „problémových“ , „kousavých“ , starých atd.(protože jiné útulky je vůbec nepřijímají)… jen málo vhodných pro venčení s dětmi…takže pokud se k nám chystáte s malými dětmi, raději se informujte předem, ať potom nedochází k zbytečným zklamáním…
3. útulek NENÍ cvičák! Pokud Vám půjčíme pejska na procházku, dostanete info o zdravotním stavu a potřebách konkrétního pejska …některý může být venku 10minut, jiný hodinu…to je třeba respektovat! A NIKDO z nich nechce cvičákovou drezuru , navíc s cizím člověkem… všichni si jen chtějí užít prochajdu venku.
4. NEJSME schopni se věnovat neohlášeným návštěvám, které většinou „jely zrovna kolem“ a požadují např. „černobílé štěňátko s ocáskem nahoru“!!!!!                                                                 5. Naopak,pokud byste nám byli ochotni jakkoli pomoci s pejsky i jinak, ozvěte se nám, prosím, na tel 608524973 ….klidně sms.  DĚKUJEME!!!