Pomoc útulku může být skutečně různá. Pomáhat je možné finančně, materiálně, adopcí na dálku, venčením, ale důležité je i například sdílení/tisknutí a vyvěšování letáčků.

  • Finanční pomoc (bankovní spojení a QR kód jsou na úvodní straně) – peníze jsou využity na nákup krmení, výdaje za veterinu, léky apod. Po domluvě je i možné vystavit potvrzení za účelem odpočtu platby příspěvků od základu daně.
  • Materiální pomoc – nejvíce je potřeba krmivo (granule, konzervy, psí salámy, piškoty…), ale hodí se i deky, ručníky atd. (viz ZDE). Pro zakoupení a zaslání k nám můžete využít například těchto webů:

 

Veřejné venčení pořádáme každou sobotu od 10 do 12 hodin. Kolem útulku jsou louky a pole, kde se dá s pejsky příjemně projít. Doporučujeme vhodné oblečení (chlupáči mají z procházek velkou radost 🙂 ). Velmi uvítáme především venčitelé, kteří budou chodit pravidelně 🙂

Upozorňujeme, že do útulku se ani při veřejném venčení nedostanete – psa Vám přivedeme a po vyvenčení zase odvedeme. To samozřejmě chvíli trvá, takže prosíme o strpení. V žádném případě při venčení psa nepouštět na volno a prosíme vyhýbat se ostatním psům. Děkujeme za pochopení.

Děkujeme, že pomáháte! ❤️

« z 2 »