Finanční pomoc

 

 

 

 

Účet Pes Senior: 35-6388150247/0100

Účet Psí Domov: 1240671369/0800

Materiální pomoc

Zakoupíte-li pro vámi vybraný útulek 13 kg nebo 8 kg pytel Sam’s Field, my k němu darujeme druhý 13 kg nebo 8 kg pytel a partner akce, firma Geis Parcel, oba tyto pytle do útulku zdarma doručí.
(platí při zakoupení na e-shopu www.jkanimals.cz)

 

 

 

 

 

Adopce na dálku

Někteří psi, kteří se dostanou do útulku ve vysokém věku, už v něm velmi často zůstávají do konce života. Může se jednat i o psy, kteří jsou ve špatném psychickém stavu a další změna prostředí by byla pro ně obtížná. Útulek nabízí jejich adopci na dálku. Jednoduše řečeno to znamená, že pes zůstává v útulku na dožití a veřejnost může pravidelně přispívat finančně či materiálně přímo na něj. Tato forma adopce může být i lákavá pro člověka, který by rád pomohl adopcí pejskovi z útulku, nicméně nemá čas se psovi opravdu věnovat a poskytnout mu dostatečnou péči u sebe doma.

Venčení pro veřejnost

Pomoc útulku může být skutečně různá. Někteří přispívají finančně, jiní materiálně, někteří adoptují psy na dálku a pak také můžete přijít pejsky vyvenčit. Psí domov Lukavice pořádá sobotní venčení pro veřejnost od 10 do 12 hodin.Doporučujeme vhodné oblečení,chlupáči mají z procházek velkou radost.Kolem útulku jsou louky,pole.